Skropstu un Uzacu
pieaudzēšanas sistēma

Kuru izvēlēties?

_________________

 

Skropstu un uzacu pieaudzēšana padara Jūsu skatienu daudz izteiksmīgāku. Ar skropstu vai uzacu pieaudzēšanu iespējams noslēpt trūkumus un izcelt skaistumu, sniedzot skatienam dziļumu un izteiksmību – galvenie kosmētikas procedūras panākuma komponenti. Perfect Silk Lashes™ skropstu sistēmu daudzveidība ļauj vizuāli mainīt acu formu, padarot skropstas biezākas vai līdzsvarojot sejas proporcijas. Perfect Silk Lashes™ pušķīšu vai līniju skropstu pieaudzēšanas sistēma ir paredzēta, lai apmierinātu Jūsu vajadzības dažādos veidos, iegūstot biezākas, garākas un dažādu krāsu gammu skropstas. Lai izveidotu apjomīgas un biezas skropstas, izmantojiet Volume System, kas ļauj pielīmēt divas vai vairākas mākslīgas skropstas vienai dabiskai. Ja vēlieties iegūt dabīgu un izsmalcinātu tēlu, izvēlieties viens pret viens skropstu pieaudzēšanu (One by One System), kurā katra mākslīgā skropstiņas tiek pielīmēta pie dabīgās. Lai iegūtu maksimāli efektīva un atvērta skatiena rezultātu, izvēlieties uzcacu pieaudzēšana.
Perfect Silk Lashes™ piedāvā plašu mākslīgo skropstu klāstu, kas ir ļoti ērti izmantojamas. Ja jūs vēlaties panākt apjomīgāku efektu vairākām dienām, izmantojiet pušķīšu skropstas, kas tiek pielīmētas tieši pie plakstiņa. Ja nepieciešams ātri iegūt izteiksmīgu skatienu, tad iespējams izmantot veselas līnijas skropstas. Tās ir skropstas ar lipīgo slāni, kuras var viegli pielīmēt un noņemt dažu sekunžu laikā, izmantojot tās atkārtoti.

Pus permanentā skropstu pieaudzēšana

Pus permanentā skropstu pieaudzēšana

VOLUME SYSTEM

_________________

Apjoma skropstu pieaudzēšana  sniegs Jūsu skropstām neticamu apjomu, izmantojot to, divas vai vairākas mākslīgās skropstas tiek pielīmētas vienai dabīgajai skropstas sprogai. Rezultāts - burvīgs un efektīvs skatiens.

Mink_Volume_Composit

MINK Line - Volume System

Profesionālā līnija apjoma skropstu pieaudzēšanai.

Pus permanentā skropstu pieaudzēšana

One By One System

_________________

Viens pret viens skropstu pieaudzēšanas metode. Tās pamatā ir mākslīgās skropstas pielīmēšana pie dabīgās skropstas sprogas. Tas sniedz dabīgu tēlu, bet tajā pašā laikā daudz izteiksmīgāku skatienu.

Mink_OnebyOne_Composit

MINK Line - One By One System

Profesionālā līnija pus permanentai skropstu pieaudzēšanai One By One.

Silk_Line_CompositNero

SILK LINE

Profesionālā līnija pus permanentai skropstu pieaudzēšanai One by One. Izteiksmīgāka tēla radīšanai, salīdzinot ar Mink Line

Uzacu pieaudzēšana

Uzacu pieaudzēšanas sistēma

Eyebrow System

_________________

Ar uzacu pieaudzēšanas palīdzību tiek iegūts maksimāli atvērts skatiens.

extension sopracciglia

EYEBROW LINE

Atklājiet sev skropstu pieaudzēšanas līnijas

SKROPSTU PUŠĶĪŠI

Metode

Flare System

_________________

Pušķīšu skropstas ir iespējams ātri un ērti pielīmēt plakstiņa pamatā, pie dabīgās skropstu sprogas saknes. Periods - no vienas līdz trim dienām. Tās ir viegli un ērti noņemamas jebkurā laikā. Skropstu pielīmēšana vienam vakaram vai pasākumam Skropstas ir iespējams ātri un ērti pielīmēt plakstiņa pamatā, pie dabīgās skropstu sprogas saknes.

Flare_Composit

Flare Lashes

Skropstu pušķīšu pieaudzēšana vienam vakaram/ pasākumam

Skropstas ar līmes slāni

Metode

Strip System
Skropstu līnijas pielīmēšana

_________________

Skropstu līniju iespējams ātri un ērti pielīmēt plakstiņa pamatā, pie dabīgās skropstu sprogas saknes. Tās ir viegli noņemamas un izmantojamas atkārtoti.

Strip_line lashes

Dekoratīvās skropstas

Dekoratīvo skropstu līnija piedāvā dažādu krāsu un formu klāstu. Ideāli piemērotas, lai radītu ekstravagantu teatriālu vai kinodīvas tēlu.